Performance School Yıldızlarını Arıyor!

Beştepe Okulları gösteri topluluğu Performance School, Londra ve Ankara’da prömiyeri gerçekleştirilecek olan ve seçici kurulunda çok önemli isimlerin olduğu oyunu için yıldızlarını arıyor. performanceschool

Beştepe Okulları Sanat Okulu bünyesinde sahnelenecek oyun için seçmeler 6 Ekim’de başlıyor. Jüride Dünyaca ünlü opera ve bale sanatçısı Binnaz Dorkip, Bir Delinin Hatıra Defteri ve Behzat Ç’nin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, Cumhurbaşkanlığı Başarı Ödülü sahibi Elvin Beşikçioğlu, dünyaca ünlü koreograf ve dansçı Korhan Başaran ve Müzisyen Onur Yüce gibi çok değerli isimler yer alıyor. Beştepe Okulları’nda yapılacak seçmeler için çok sayıda başvuru telefonu gelirken adayların heyecanları da şimdiden seslerine yansıyor.

9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri arasından yapılacak seçmelerin ardından oyunun sahnelenmesi için çalışmalara başlanacak ve çalışmalar da yine Beştepe Okulları’nda gerçekleştirilecek.

Seçmelere katılabilmek için adayların 230 0 555 no’lu telefonu arayarak ön kayıt yaptırması gerekmektedir.(Sonraki Haber) »