LONDRA İÇİN VALİZLER HAZIR

DSC_0650_2Beştepe Okulları öğrencilerinin yaz tatillerini İngiltere’de hem İngilizce öğrenerek hem de eğlenerek geçirmelerine olanak sağlayan İngiltere Dil Okulu toplantısı Stay Academy Direktörü Elizabeth McMullan tarafından gerçekleştirildi.

Beştepe Okulları öğrencileri, yaz tatilinde İngiltere’ye dil eğitimi için gitmeye hazırlanıyorlar. Çocukların ulaşımlarından kalacakları yere, yemeklerinden gezi organizasyonuna kadar tamamı Beştepe Okulları
bünyesinde gerçekleştirilen İngiltere Dil Okulu çalışmaları tamamlandı. Bu kapsamda Beştepe Okulları velilerini ve öğrencilerini bilgilendirmek üzere Londra’dan gelen Stay Academy Direktörü Elizabeth McMullan, programın detaylarını paylaştı.

Ortaokul ve lise öğrencilerinin katılacağı dil okulunda öğrencilerin öğleden önce derslere gireceğini öğleden sonra da derslerde öğrendiklerini uygulamak için gezilere çıkacaklarını ifade eden McMullan, “Öğrencilerin eğlenirken öğrenmelerini amaçlıyoruz. Eğitim kadromuz da bu tarz öğretim metotlarına hakim kişilerden oluşmaktadır. Öğrencilerimiz, tüm ülkelerden gelen çocuklarla birlikte eğitimlere katılacaklar. Gezilerde de onlarla birlikte olacaklar. Akşamları ise sadece Beştepeli öğrencilere ayrılmış yerlerde kalacaklar. Eğitimler ve konaklama aynı kampüs içinde gerçekleşecek.” ifadelerini kullandı. Yoğun ilginin gözlendiği toplantının ardından öğrenciler gidecekleri günü sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.