Küçüklerin Mutluluğuyla Ölçülür Büyüklüğümüz!

23 nisan haber görseliBeştepe Okulları öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarına yakışır şekilde kutladı.

Beştepe Okulları öğrencileri, 23 Nisan’ı bu yıl anlamlı bir temayla taçlandırdı. 23 Nisan’ı, bu anlamlı günü “Savaşın Çocukları”na armağan ettiler. “Sadece ülkemizde değil, dünyanın dört bir yanında çocuklar açlık, sefalet, göç ve savaşla mücadele ediyor. Bir tarafta çocuklar küçücük botlarla karşıya geçme mücadelesi veriyor, bir tarafta açlıkla mücadele ediyor. Biraz farkındalığımızın artması adına bu yıl 23 Nisan Bayramımızı biz Savaşın Çocuklarına armağan etmek istedik.” diyen miniklerimiz hazırladıkları barış-dostluk şarkıları ve gösterileriyle göz doldurdular.

Ihlamur Konağı Huzurevi’nin sakinleri de 23 Nisan gösterisini izlemek ve çocukların bayramını kutlamak için  Beştepe Okulları’nı ziyaret ettiler. Çok anlamlı bir tören izlediklerini belirten huzurevi sakinleri, çocuklarla bir araya gelmenin onları mutlu ettiğini ifade ettiler.