Corona’ya Uzman Koruma!

Beştepe Koleji olarak yüzlerce öğrencimizin sorumluluğunu taşıyor ve her şeyden önce onların sağlığı ve güvenliğini önemsiyoruz.

Hepimizin yakından takip ettiği Corona virüsü vakaları maalesef dünya genelinde artmakta ve virüsün dünya genelinde yayılma hızı ise bir takım tedbirlerin alınmasını gerekli kılmaktadır. Bizde Beştepe Ailesi olarak ütün dünyayı ilgilendiren Corona virüsü ve virüsten korunma yollarına dair bilinmesi gereken her şeyi öğreniyor, öğretiyoruz. Elbette dikkate aldığımız bilgilerin güvenliği de çok önemli bu sebeple Türkiye’nin önde gelen profesörlerinden Semih Keskil tarafından her iki kampüsümüzde de tüm öğrencilerimize ve kadromuza yönelik “Corona virüsü ve korunma yolları hakkında “bilgilendirme seminerleri gerçekleştirdik.

Ayrıca okulumuzun sağlık danışmanı Prof.Dr.Semih Keskil’in liderliğinde okulumuzun Yönetim Kurulu “Clean School” adında bulaşıcı hastalıklara yönelik önlemlerin yer aldığı bir kampanya başlatmıştır. Bu kapsamda kampüslerimizde Mart ayı süresince birer tane ilave personel istihdam edilmesi, tüm kapı kollarını ve duvar butonlarını devamlı olarak dezenfekte edilmesi ve turistik alanlara yönelik okul gezileri iptal edilmesi gibi birçok karar alınmıştır.

Sağlık konusunda Beştepeliler olarak hassasiyetle davranıyor, çocuklarımızın mutluluğu kadar sağlığını da önemsiyoruz!« (Önceki Haber)
(Sonraki Haber) »