İyi ki doğdun Atam, hoş geldin Bestepe Artletics!

Bayramın anlamına, hedefine yakışan erdemli sporcu ve sanatçılarla ülkemize değer katacak Beştepe Artletics ile artık her günümüz 19 Mayıs!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kampüslerimizde yan yana olamasak da aramızdaki mesafeleri sıfırlayarak aynı coşku ve heyecanla, bayram günü saat 10.30’da Youtube kanalımızda özel yayınımızla kutladık.
Pandemi sebebiyle öğrencilerimiz tarafından çevrim içi olarak hazırlanan 19 Mayıs törenimiz; saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Ünlüer’in konuşmasıyla devam etti.
Yönetim kurulu başkanımız gerçekleştirdiği konuşmasında “Atamızın gösterdiği hedefe doğru ilerleyen nice mutlu ve başarılı gençleri yetiştiriyor olmak en büyük gururumuz. İşte bu nedenle, bizler de bugünü Türkiye’nin ilk spor, sanat ve sağlık kampüsü Bestepe Artletics’in doğum günü olarak belirledik. Törenimizin adını “Artık Hep 19 Mayıs” koyan öğrencilerimiz; onlara armağanımız olan Bestepe Artletics ile birlikte her günü 19 Mayıs ruhuyla kendilerini yeniden keşfederek yaşayacaklar.” sözleriyle bu anlamlı günde Beştepe ailesine büyük bir armağan verdi.
Törenimiz öğrencilerimizin hazırladığı koro, okul orkestrası, jimnastik ve bale gösterileriyle devam etti. En kısa zamanda tekrar salonları doldurduğumuz coşku dolu törenlerimizde bir araya gelmek dileğiyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bir kez daha kutlu olsun.

Bayramın anlamına, hedefine yakışan erdemli sporcu ve sanatçılarla ülkemize değer katacak Beştepe Artletics ile artık her günümüz 19 Mayıs!