Daima Birlikteyiz

Beştepe Kolejinde gerçekleşen mezuniyet törenlerimiz ile anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz diplomalarına kavuşurken kucaklaşarak birliktelik sözü verdiler.

Mezuniyet törenlerimizde, geleceği inşa etmek üzere yola devam eden 12. sınıflarımız, yeni kampüs heyecanı yaşayan 8. sınıflarımız, ortaokullu olma sevincindeki 4. sınıflarımız ve ilk kez kep atan anaokulu öğrencilerimizin gözlerindeki ışık görülmeye değerdi.

Performance Hall’de gerçekleşen törene bayrak ve flamalarla kırmızı halıdan yürüyerek giren öğrencilerimize; aileleri ve öğretmenleri sahneye çıkana kadar güçlü alkışlarıyla eşlik ettiler. Öğrencilerin sahnede yerini almasının ardından konuşmalarını gerçekleştiren müdürlerimiz ve Kurucumuz, öğrencilerimizin Atatürk’ün açtığı ilim yolunda ahlaklı, dürüst ve faydalı bireyler olarak ilerlemeleri dileğinde olduklarını ifade ettiler.

Lise ve ortaokulda geleneksel hale gelen ve başarıyı simgeleyen bayrak ve flama devir teslimlerinin ardından dereceyle mezun olan öğrencilerimize plaket ve diplomaları verildi. Okul birincilerinin yaptıkları konuşmalarda veliler duygusal anlar yaşarken öğretmenlerimiz ise öğrencileri ile bir kere daha gurur duydu.

Diploma töreni sonrası öğrencilerimiz; aileleri, arkadaşları ve öğretmenleri ile bol bol fotoğraf çekilerek mezuniyet anlarını ölümsüzleştirdi. Sonrasında 8.ve 12. sınıflarımız Hilton’da gerçekleşen görkemli mezuniyet balomuz ile mezuniyet sevinçlerini doyasıya yaşadılar ve hiç ayrılmamak üzere sözleştiler.