Beştepe’nin Yetenekler Ordusu

Beştepe Okulları öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında bir dizi program hazırladılar.

Beştepe Okulları öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında bir dizi program hazırladılar. İlk olarak görsel sanatlar ve maker öğretmenleri önderliğinde, öğrencilerimizin hazırladığı ‘“Öğretmen Film Afişleri Sergisi” öğretmenlerimizi karşıladı. Sergiyi gezen öğretmenler bol kahkahalı anlar yaşadı. Ardından ortaokul öğrencilerimiz filede, lise öğrencilerimiz ise potada öğretmenleriyle buluştu. Çekişmeli geçen maçlarda renkli görüntüler çıktı. Karşılaşmada heyecan doruğa ulaşırken yoğun rekabetin yaşandığı görüldü

Öğrencilerin ve velilerin öğretmenlerine aldıkları çiçeklerle, adeta çiçek bahçesine dönen Beştepe Okullarında öğretmenlerin yüzleri her zaman olduğu gibi gülerken öğrenciler de öğretmenlerini mutlu etmenin heyecanını yaşadı.

Akşam ise,  Akman Rönesans’ta Geleneksel Öğretmenler Günü Balosu düzenlendi. Tüm öğretmenlerimizin arkadaşları ve eşleriyle katıldığı gecede, öğretmenlerimiz şıklıklarıyla göz doldurdu. Kurucumuzun konuşmasıyla başlayan gece, öğrencilerimizin öğretmenleri için hazırladıkları sürpriz videolarla, danslarla devam etti. Beştepe Anadolu Lise öğrencilerimizden Zeynep Birol ve İl Deniz Ezgi Bayca, öğretmenlerinin bu anlamlı gününü bir de kendi gözlerinden anlatan Türkçe ve İngilizce konuşmalarını sunarak öğretmenlerine duygusal anlar yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlencede öğretmenlerimiz Beştepe ailesinin bir parçası olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.« (Önceki Haber)
(Sonraki Haber) »