Onlar Bizim Kahramanımız!

Beştepe Okulları öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında bir dizi program hazırladı. Sabah Resim Öğretmeni Elif Gündüz’ün öğrencilerle hazırladığı “Öğretmen Karikatürleri Sergisi” yine öğrenciler tarafından hazırlanan öğretmenler günü eğlencesiyle devam etti.

Beştepe Okulları öğrencileri, öğretmenler gününü kendilerine yakışır şekilde kutladılar. Öğretmenleri okula girdiklerinde kendi karikatürlerinden oluşan sergi karşıladı. Öğrencilerin öğretmenlerinin fotoğraflarıyla oluşturdukları karikatür sergisini gezen öğretmenler keyifli anlar yaşadı. Ardından yine öğrencilerin öğretmenleri için hazırladığı gösteride öğrenciler öğretmenlerine anlamlı mesajlar verdiler. İngilizce zümresinin önderliğinde hazırlanan gösteride öğrenciler öğretmenlerinin onlar için ne ifade ettiğini anlatırken öğretmenler duygusal anlar yaşadılar. Tören sonunda ise LÖSEV’den alınan anlamlı hediyeler öğretmenlere dağıtıldı. Öğle arası ise ortaokul ve lise öğretmenleri arasında basketbol turnuvası düzenlendi. Karşılaşmada heyecan doruğa ulaşırken yoğun rekabetin yaşandığı görüldü.

Öğrenciler ve veliler öğretmeöğretmenler gününlerini aldıkları çiçekler, çikolatalar ve hediyelerle de mutlu etti. Çiçek bahçesine dönen Beştepe Okulları’nda öğretmenlerin yüzleri her zaman olduğu gibi gülerken öğrenciler de öğretmenlerini mutlu etmenin heyecanını yaşadı.

Eğlenmek Öğretmenlerin de Hakkı

Beştepe Okulları’nın da öğretmenleri için bir dizi sürprizi vardı. Öğretmenler Günü’ne özel Beştepe Okulları Royal Hall bölümünde açık büfe kahvaltı ikramı yapıldı. Akşam ise Akman Rönesans’ta Öğretmenler Günü Yemeği düzenlendi. Şıklık yarışının yaşandığı geceye damgasını vuran ise yönetim kurulunun 20 yılı aşan öğretmenlere verdiği Şükran Belgesi oldu. Gecede birçok öğretmene Şükran Belgesi yönetim kurulu tarafından takdim edildi. Tüm öğretmenlerimizin arkadaşları ve eşleriyle katıldığı gecede öğretmenlerimizin okul içindeki hallerini gösteren slayt gösterisi de sunuldu.

Öğretmenler gece 01.00’e dek süren yemekte çok eğlendiklerini dile getirirken, yılda bir defa değil, mümkünse 10 defa öğretmenler günü olmasının daha iyi olacağı esprisini yapmayı da ihmal
etmediler.« (Önceki Haber)
(Sonraki Haber) »