Londra Yaz Okulumuz Devam Ediyor

Beştepeliler, farklı ülkelerden öğrencilerle birlikte İngiliz öğretmenler eşliğinde dil gelişimlerini destekleyen yaz okuluna büyük bir enerjiyle devam ediyorlar.

Öğrencilerimiz, Londra Yaz Okulunda; farklı ülkelerden gelen öğrencilerle birlikte İngiliz öğretmenler eşliğinde gündemde olan olayları, dünya ülkelerini,  genel kültürlerine katkı sağlayan konuları, hedef dilin yapılarını, günlük hayatta kullanılan ifade ve terimleri kapsayan dersleri alıyorlar.

Ders saatlerinin dışında sık sık grup ve ikili çalışmalarla konuşmayı destekleyen aktivitelere katılan öğrencilerimiz,  günün diğer yarısında ise rehberler eşliğinde Londra’yı gezme imkânı buluyorlar. British Museum, Trafalgar, Tate Modern,Hyde Park, National Gallery, Imperial War Museum, Buckingham Palace, Covent Garden, Tower Bridge , Camden Town gibi tarih ve sanat dolu gezilere katılan Beştepeliler, İngiliz kültürünü de yakından tanıma şansı yakalıyor.

Akşamları ise diğer ülkelerden gelen arkadaşlarıyla sinema, karaoke, oyun geceleri gibi aktivitelere katılarak yakın dostluklar kuran öğrencilerimiz, İngilizcelerini bu sayede de geliştirme fırsatı bulduklarını ifade ediyorlar.

 « (Önceki Haber)
(Sonraki Haber) »