Işıldayan Her Genç, Bayrağımızdaki Yıldız

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında etkinlikler düzenleyen Beştepeli gençler, kendilerine emanet edilen vatana, kendi geleceklerini inşa ederek asırlar boyu sahip çıkacaklarına bir kez daha söz verdiler.

Beştepeliler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla kutladılar. Anıtkabir ziyareti ve İncek Kampüsümüzde gerçekleşen gençlik konseri ile bu anlamlı günü minnetle bir kez daha yaşadılar. Saygı duruşu ve okul koromuzun okuduğu İstiklal Marşı’nın ardından hazırlık sınıfı öğrencilerimizden Zeynep Dirican’ın çello dinletisi ile ve Orkestra Kulübümüz törenimizde sahne aldı. Öğretmen Orkestramızla tamamlanan törenimiz, enerjisi ve coşkusuyla içimizde umut çiçeklerinin açılmasını sağladı. Kurtuluş meşalesini elden ele taşıyan gençler, Cumhuriyet ruhunu yaşatarak Atatürk’e yaraşır bir neslin resmini çizdiler.

Umut ve bağlılıkla Anıtkabir’de Ata’mızın huzurunda bir araya gelerek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutladılar. Yıllar da koşullar da değişse biz hep Ata’mızın izindeyiz.

 « (Önceki Haber)