Fikirler Ölmez!

 

Dersimiz ne olursa olsun konumuz cumhuriyet, öğretmenimiz sensin Atam.

Beştepeliler, her yıl olduğu gibi bu yıl da  Atatürk haftasında Anıtkabir’i ziyaret ettiler. Aslanlı Yol ’da yürüyen öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz düzenlenen çelenk koyma töreniyle Ata’nın huzuruna çıktılar. Covid-19 tedbirleri kapsamında yüzü aşkın öğretmenimizi ve bini aşkın öğrencimizi temsil eden Beştepe Heyeti, dünyaca sınandığımız pandemi koşullarında da Atamızın hedeflerine olan bağlılıklarını gösterdiler.

10 Kasım günü saat 09.05’te Beştepe Ailesi olarak Çayyolu ve İncek Kampüslerimizde düzenlediğimiz çevrim içi törenlerimizle Atamızı saygı ve özlemle andık.

Beştepe Ailesi olarak Çayyolu ve İncek Kampüslerimizde düzenlediğimiz çevrim içi törenlerimizle Atamızı saygı ve özlemle andık. Sirenler eşliğinde gerçekleştirdiğimiz saygı duruşunun ardından, töreni sınıflarındaki ekranlarından izleyen çocuklarımızla İstiklal Marşı’mızı okuduk. Dersliklerinden ve evlerinden çevrim içi törenimize katılan öğrencilerimizle birlikte Atamızı yad ettik.  Kampüslerimizde gün boyu Atatürk’ün sevdiği şarkılar çaldı, öğle yemeğinde Atatürk’ün sevdiği yemekler yendi.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk bugün de her gün olduğu gibi özlem ve minnetle anıldı.