Eğitim Her Virüsten Daha Güçlüdür

 

Akıllı öğrenme platformumuz Beştepe Akademi ile artık her ev Beştepe Koleji. Ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz sınır tanımayan müfredatımıza Beştepe Akademi ile ulaşıyor.
MEB’in Nisan ayı için planlamış olduğu ara tatil, 16 Mart Pazartesi günü başlamak üzere öne çekilmiş olup 23 Mart Pazartesi günü başlayan hafta ile de EBA üzerinden ulusal müfredatımıza yönelik uzaktan eğitim videoları ile öğretime devam edileceği bilgisi resmi kurumlarca bildirildi.
Bu kapsamda, “Beştepe Akademi” isimli öğrenme platformumuz (LMS) ve İncek Kampüsümüzde kurulan 5 ayrı stüdyomuz, öğrencilerimizin eğitim süreçlerinin aksamaması adına günler öncesinden hazırlandı.
Anaokulundan 11.sınıfa kadar olan seviyeler için EBA tarafından karşılanamayacak konular ve A Level müfredatımızın ders gereklilikleri; okulların uzaktan eğitime başlayacağı 23 Mart Pazartesi günü eş zamanlı olarak “Beştepe Akademi” üzerinden başlayacak. Tüm sınıf seviyelerimizin haftalık konu anlatım videoları, slaytları ve ödev planlarını paylaşarak bu olağanüstü süreci öğrencilerimizin akademik hayatlarını sekteye uğratmadan devam ettireceğiz.
Biliyoruz ki, eğitim her virüsten daha güçlüdür ve bu süreci birlikte en verimli şekilde geçireceğimize olan inancımız tamdır.« (Önceki Haber)
(Sonraki Haber) »