Çocuklar Barışta Büyür

Öğrencilerimiz, en az öğrencilerimiz kadar heyecanlı velilerimiz ve öğretmenlerimizle coşku dolu bir 23 Nisan töreni gerçekleştirdik. Çocuklar Barışta Büyür temalı törenimiz, Ata’mıza ve onun emanetine bir saygı duruşuydu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri; 23 Nisan ruhuyla yine Ata’mızın huzurunda, bize sunduklarına şükran duyarak gerçekleştirdiğimiz Anıtkabir ziyaretimizle başladı.

Beştepe Koleji Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Itri Konferans Salonunda 21-22 Nisan tarihlerinde kutladılar. Davetlilerden büyük ilgi gören törenimizde renkli danslar, şarkılar ve drama gösterisiyle dopdolu bir program gerçekleşti. Törene, anne ve babaların yanı sıra aile büyüklerinin de katılımı yoğundu. Yurt dışında olan ya da çeşitli nedenlerle aramızda olamayan velilerimiz ise canlı yayın bağlantısıyla coşkumuza katıldılar.
23 Nisan’da çocuklarımızın neşesine hep birlikte ortak olmak için velilerimizin de katıldığı 23 Nisan Şenliğimizde, çocuksu bir neşeyle bir aradaydık. Tüm Beştepelilerin katılımıyla Çayyolu Kampüsümüzde konser etkinliği düzenledik ve ardından Artletics Kampüsümüzde Anne-Baba-Çocuk Olimpiyatları ile heyecan dolu anlar biriktirdik.
Çocuklarımızın neşesi, hayalleri, kocaman gülüşleriyle bu bayram bahara yakışan bir 23 Nisan oldu. Her yıl güzelleşen bir dünyada, aydınlık çocuklarımızla nice 23 Nisan’lar diliyoruz.