Beştepe Bloggers Ödülleri

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da karne töreni öncesi blog ödülleri heyecanını yaşadık.Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz her ay yazdıkları yazılar ve hazırladıkları videolarla çeşitli kategorilerde ödüllerini aldı. Bir dönemi daha heyecan ve mutlulukla tamamladık.

Beştepe Kolejinde,  tüm öğrenciler birer blogger olarak yazılarını yazarlar. Yazmayı henüz öğrenmeyen miniklerimiz ise kendilerini videolar ile ifade ederler.  21. Yüzyıl becerileri ışığında, eleştirel düşünmenin gelişmesinde ilk sırada yer alan yazma becerilerini destekleyen bu uygulamayla, öğrencilerimizin düşüncelerini sistemli bir şekilde yazıya dökmesi ve kendini ifade etme becerisini geliştirmek hedeflenir.  Törende öğrencilerimizin, yazmış oldukları yazılar ve hazırladıkları videolar oylanarak en çok okunan, en ilgi çeken, en fark yaratan, en çok üreten gibi çeşitli kategorilerde sertifikalar verildi. Performance Hall’de gerçekleştirilen Blog Ödülleri töreninde anaokulundan liseye kadar her kademeden öğrencimiz blog yazılarında göstermiş oldukları özen ve başarılar adına okul müdürlerinden sertifikalarını aldılar. Tören bitiminde dönemin son İstiklal Marşı’nın okunması ile öğrencilerimiz sınıflarına karnelerini almaya uğurlandılar.

Birinci sınıf öğrencilerimiz ise karne heyecanını aileleriyle paylaştı. Anne babalarının mutluluk dolu bakışları arasında ilk karnelerini alan öğrencilerimiz; öğretmenleri ve arkadaşları ile kucaklaşarak ilk dönemlerini tüm Beştepeliler gibi başarıyla tamamladılar.(Sonraki Haber) »