Best Televizyonda!

 

Aldığı üst düzey önlemlerle TRT Haber’e konuk olan okulumuz, ardından TRT 1 Ana Haberin konuğu oldu. Tabii Best durur mu, kameraları görünce ne yapıp edip kendini göstermeyi yine başardı!

Pandeminin en güzel hikayesi bizce Best ve Tepe’nin buluşma serüveni. Okulumuzda aldığımız tedbirleri ve “Bestiçin” oyunumuzu TRT’de tüm Türkiye ile paylaştık. Best’imiz artık herkesin gözdesi!

Öğrencilerimizin sosyal mesafe, maske takmak ve hijyen kurallarına uymak olan 3 altın kural ile oynadığı “Bestiçin” isimli oyunları; çocuklarımız için uygulanması en zor kurallardan biri olan sosyal mesafe kuralını öyle kolaylaştırdı ki minik Beştepeliler, Best’i arkadaşı Tepe’ye kavuşturmak için aralarına mesafe koyup Best’i sevgi çemberine aldılar.
Koronadan korumanın ötesine geçen ve herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen “Bestiçin” oyunu ve çocuklarımızın can dostu Best de bu süreçte herkesin gözdesi oldu. Aldığı üst düzey önlemlerle TRT Haber’e konuk olan okulumuz, ardından TRT 1 Ana Haberin de konuğu oldu.