Yine Rengarengiz!

Anaokulu ve ilkokul oryantasyon programımız velilerimiz ve öğrencilerimizin katılımlarıyla Çayyolu Kampüsümüzde gerçekleşti.

2019-2020 Eğitim öğretim yılına merhaba dediğimiz anaokulu ve ilkokul oryantasyon programımız, velilerimiz ve öğrencilerimizin katılımlarıyla Çayyolu Kampüsümüzde gerçekleşti. En az minik Beştepeliler kadar heyecanlı olan velilerimiz ise çocuklarının okullu olma heyecanına ortak oldular. Gerçekleşen etkinliklerde keyifli anlar yaşayan öğrencilerimiz, öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte döneme mutlu bir başlangıç yaptılar. Bahçede “hoş geldin” pastasını kesen Beştepeliler büyük bir mutlulukla sınıflarına çıktılar.  Sınav gruplarımız olan 8. ve 11. sınıf öğrencilerimiz ise İncek Kampüsünde hem yeniden bir arada olmanın hem de yeni kampüste bulunmanın heyecanını yaşayarak eğitim öğretim yılına büyük bir motivasyonla başladılar.

Öğrencilerimizle birlikte ortağı olduğumuz bu güzel heyecanın yerine mutluluk koyacağımızı biliyoruz, tüm öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyoruz.« (Önceki Haber)