Yetişin Çocuklar!

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Ünlüer, New York Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Şirin ile Best Talks’da gündeme dair çok özel bir yayın gerçekleştirdi.

Best Talks’un 21 Nisan akşamı konuğu olan New York Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Şirin ile eğitimden teknolojiye kadar çok çeşitli konular konuştuk.
Prof. Dr. Selçuk Şirin, gerçekleşen canlı yayınımızda çocuklarımızın hayatında teknolojinin yeri ve önceliği ne olmalı, karantina günlerinde çocuklarımızı nasıl yönlendirmeliyiz konularında da gelen soruları yanıtsız bırakmadı.
Bilgilendirici olduğu kadar keyifli de geçen canlı yayında yeni kitabı Yetişin Gençler için öğrencilerin sesine yer vermek istediğini söyleyen Şirin, öğrencilerimize bir ödev vererek yazacakları blogları Yetişin Gençler kitabına içerik olarak almak istediğini ekledi. Prof. Dr. Selçuk Şirin anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimizin her ay www.bestepebloggers.com adresinde yazdıkları Türkçe ve İngilizce blog yazılarının eleştirel düşünme becerisine katkısına ve 21. Yüzyıl becerileri içindeki önemine de vurgu yaptı.

Canlı yayınımız New York Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Şirin’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajıyla tamamlandı.