“Sır” Prömiyeri İzleyicileri Büyüledi

Beştepe OkullDSC_0783arı Sahne Sanatları Akademisi olan Performance School öğrencileri tarafından sahnelenen “Sır” adlı müzikalin prömiyeri izleyicileri büyüledi.

Erdal Beşikçioğlu, Binnaz Dorkip gibi sanat alanında ün kazanmış isimlerin Ankara’nın çeşitli okullarından seçtiği öğrencilerin yoğun çalışmalarıyla hazırlanan müzikal pazar günü izleyicilerle buluştu. Felsefe Profesörü Şahin Yenişehirlioğlu, Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ertuğrul Bayraktar, Sanatçı Ali Herischi, Beştepe Okulları Sağlık Kurulu Danışma Üyesi Beyin Cerrahı Prof. Dr. Semih Keskil, Opera Sanatçısı Ufuk Dağlı gibi çok önemli isimlerin yer aldığı prömiyer soluksuz izlendi. İzleyicilerin çok etkilendiklerini belirttikleri müzikalin ardından konuşan Sanatçı Ufuk Dağlı, “Beştepe Okulları’nın adını her platformda duyuyorum. Sahne sanatları alanında da böylesine güzel bir eseri sergilemesi ve izleyicilerle buluşturması hem eğitim geleceğimiz hem de sanat adına çok değerli bir girişim.” dedi.

Haziran sonuna kadar gösterimde kalacak oyunu izleyebilmek için internet üzerinden info@performanceschool.net adresine adınızı ve soyadınızı yazıp e-posta göndererek izleyici çekilişine katılabilirsiniz.« (Önceki Haber)