Ata’mızı Ziyaretteyiz

Beştepe Okulları öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Anıtkabir‘de Ata’mızı ziyaret ettiler.

Beştepe Okulları; Anaokul, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’de Ata’mızı ziyaret ettiler ve Aslanlı Yol’da yürüyerek Mozole’ye çıktılar. Sonrasında tarih öğretmenlerinin verdiği bilgiler ışığında bağımsızlık mücadelesinin önemini bir kez daha anlayan öğrencilerimiz bu bilinçte müzeleri gezerek, tarihe tanıklık etmenin gururunu yaşadılar.

Bu anlamlı günde Beştepe Anadolu Lisesi öğrencileri, öncelikle Performance Hall’de hazırladıkları gösterilerini sunup akabinde Ihlamur Konağı Huzurevi’ni ziyaret ettiler. Bu ziyaretle,kendilerine emanet edilen gençlik meşalesini, onlar gibi gelecek nesillere aktaracaklarına söz verdiler.10 Yıl Marşı ile coşkulu anlar yaşayan Huzurevi sakinleri, sorumluluk bilincine sahip gençlerle böyle bir bayramı geçirmiş olmaktan duydukları mutluluğu ifade ettiler.« (Önceki Haber)
(Sonraki Haber) »