“Akıllar” Açıldı!

Bmhr_9665eştepe Okulları, 2016-2017 eğitim öğretim yılına velilerin de katılımıyla gerçekleştirilen törenle “merhaba” dedi.

Beştepe Okulları; öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreniyle 2016-2017 eğitim öğretim yılına başladı. “Akıllar Açılıyor!” sloganıyla başlayan törende, öğretmenlerin aynı anda sahneye çıkışı büyük alkış aldı. Geçen yıl okulda gerçekleştirilen faaliyetler ve elde edilen başarıların yanı sıra bu yıl Beştepe Okulları’nın Cambridge International School olarak akredite edilişiyle ilgili bilgiler de öğrenci ve velilerle paylaşıldı.

Rus Büyükelçiliğinden Anlamlı Katılım

Bu yıl Beştepe Okulları, açılış töreninde bir misafiri de ağırladı. Rus Büyükelçiliği Müsteşarlığı ve Rusya Rossotrudniçestvo Federal Ajansı Türkiye Temsilciliği adına açılış törenine katılan Yevgeniy Yefremov, Beştepe Okulları’nın Rus diline yaptığı katkılardan dolayı Beştepe Okulları Kurucusu Gökhan Ünlüer’e bir plaket takdim etti. Konuşmasında Beştepe Okulları’nı elçilik ve ajans olarak geçen yıldan beri izlediklerini, eğitim ateşesinin sık sık ziyaret ettiğini dile getiren ve Beştepe Okulları’nın Rus diline katkısını öven Yefremov, bu başarının katlanarak devam edeceğine inandıklarını ifade etti.

Beştepe Okulları açılış töreni, öğrencilerin alkışlar eşliğinde sınıflara uğurlanmasıyla sona erdi.