A ç ı k  A r a Başka Yaz Okulu!

Bütün etkinliklerin yoğunlukla bahçede ve sosyal mesafe kuralına uyarak düzenlendiği yaz okulumuz, çocuklarımıza rahat bir nefes aldırıyor. Bu yaz da en az öncekiler kadar dopdolu geçiyor!

Yaz okulumuz her yıl olduğu gibi tüm enerjisiyle başladı. Beştepe Koleji Açık Ara Yaz Okulu, bu yıl da öğrencilerimize, branşlarında uzman antrenör ve öğretmenlerimiz eşliğinde tam gün sağlık dolu eğlence sunuyor.
Öğrencilerimiz, yoğunlukla bahçede ve sosyal mesafe kuralına uyarak; P4C, English Time, Satranç, Treasure Hunter, Yoga, Streching, Dans, Drama, Best Water Games, Ekolojik Bahçe ve spor derslerinin yanı sıra keyifli parkur aktiviteleriyle dolu dolu bir yaz geçiriyorlar. Öğrencilerimiz, okulumuzun bahçesinde çimlerin, güneşin, suyun tadını çıkarıyorlar. Her şeye ara verilse de Beştepeli çocuklar eğlenmeye ve öğrenmeye asla ara vermiyorlar.
Güneşin ve eğlencenin tadını doyasıya çıkaran miniklerimiz; sosyal mesafemiz ve hijyen kurallarımızla güven içinde, eğlenceli yaz günlerinin tadını çıkarıyor.
Sadece mesafeye ara verdik, yaz okulu mutluluğu yine bizimle!« (Önceki Haber)
(Sonraki Haber) »