4 Diplomatımızın Atamaları Yapıldı

Öğrencilerimiz Beril Akın, Deniz Kılıç̧, Zeynep Ecem Sargın ve Cemre Naz Arik EYP Türkiye tarafından düzenlenen 25. Ulusal Seçim Konferansı’nda gösterdikleri yetkinlikleri ile 150 katılımcı arasından seçilmeyi basardı. Yurt dışında gerçekleşecek uluslararası konferanslarda Türkiye delegasyonu olarak ülkemizi temsil edecek diplomatlarımıza güvenimiz tam!

Türkiye’nin yabancı dil eğitiminde güçlü ve prestijli okullarından yaklaşık 150 öğrencinin yer aldığı EYP (European Youth Parliament) REFORM’20 dijital konferansında; Committee on Budgets, Committee on Security and Defense, Committee on Transport and Tourism gibi birçok komitede dünya gündemi tartışılarak Avrupa Parlamentosu’na sunulmak üzere çözüm önerileri hazırlandı.
2-5 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen Konferansta okulumuzu EYP School Ambassador Beril Akın, Deniz Kılıç, Zeynep Ecem Sargın ve Cemre Naz Arık temsil etti.
Gerçekleşen REFORM’20 konferansında jüri üyeleri tarafından seçilen en donanımlı 40 öğrenci, Avrupa’da gerçekleşecek olan uluslararası konferanslarda Türkiye Delegasyonu olarak ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.
Öğrencilerimiz Beril Akın, Deniz Kılıç̧, Zeynep Ecem Sargın ve Cemre Naz Arik de EYP Türkiye tarafından düzenlenen 25. Ulusal Seçim Konferansı’nda gösterdikleri yetkinlikleri ile 150 katılımcı arasından seçilmeyi basardı.
Yeni görevlerinden de başarıyla döneceklerini biliyor, bize yasattıkları gurur için her birine teşekkür ediyoruz.(Sonraki Haber) »